Konsultacje - operacje 

Czy to jest przepuklina?

Każda zmiana wyglądu ciała wymaga uwagi i badania. Zaskakująco wiele mężczyzn ma przepukliny w pachwinach. W trakcie mojej konsultacji - każdy może liczyć na dokładne badanie pachwin. Sprawdzam też pępek - bo przepuklina pepkowa jest częsta.

Gdy w pachwinie pojawia się miękkie wybrzuszenie – to może być pierwszy objaw przepukliny. Te zniekształcenie jest tylko po jednej stronie brzucha; w drugiej pachwinie ściana brzucha jest płaska. 

Gdy uwypuklenie w pachwinie jest obustronna i podobne – to raczej odkłada się nadmiar tłuszczu, choć może być przepuklina obustronna. Gdy są podejrzenia - wymagane badanie chirurgiczne. Rozpoznanie może postawić badanie USG.

Do rozpoznania przepukliny wystarczy badanie lekarskie, w tym ocena palcem wnętrza kanału pachwinowego. Wyjątkowo rzadko potrzebne są dodatkowe badania: USG lub tomografia komputerowa.

Gdzie konsultacje stacjonarne?

Warszawa

Poznań

Bydgoszcz

Aktualne terminy konsultacji

Koszty konsultacji

Bydgoszcz i Poznań - 200 zł, Warszawa - 325 zł. 

Bydgoszcz: wystarczy rano w dniu konsultacji przysłać SMS o chęci spotkania na nr 603751335. Zwrotnie podam godzinę rozpoczęcia konsultacji (może to być 17.00... 1730... 18.00... itd)

Warszawa: gdy trudno się dodzwonić do BestMed  skorzystaj z rejestracji elektronicznej - lub tutaj opisałem z ilustracjami kolejne kroki rejestracyjne. Inny sposób  – to telefon do mnie lub sms. Wtedy ja przeprowadzę rejestruję. 

Próbowałem obniżyć koszt konsultacji w Warszawie, ale bez powodzenia. Uważam, że to za drogo, ale to decyzja właścicieli poradni. Dlatego też każda osoba, która będzie na konsultacji w Warszawie i potem będzie przeze mnie operowana dostaje zniżkę kosztów leczenia o 150 zł. 

Poznań: Podobnie można dzwonić do mnie w sprawie wyznaczenia terminu spotkania w Endomedical Poznań (tam zwykle nie ma trudności z kontaktem).

Kontakt

Kontakt

SMS o treści BEZSIATKI na tel. 603751335

Podam: terminy, nr telefonów do rejestracji i adresy miejsc konsultacji, podsumowanie informacji o operacji przepukliny bez siatki

Sprawdź, gdzie operuję. Miejsce jest wyjątkowe!

Konsultacje on-line

Masz przepuklinę pachwinową (rozpoznanie potwierdzone przez lekarza i/lub USG) i jesteś jest zdrowy/a -  termin operacji ustalę podczas konsultacji on-lineOmówię metodę i organizację leczenia. Termin rozmowy: SMS lub tel. +48 603751335. Więcej

Aplikacje: WhatsApp, Messenger, Skype, inne