Konsultacje on-line

Oczywiście nie zbadam pacjenta przez telefon ;-).  Przy spełnieniu pewnych warunków (poniżej) mogę jednak zakwalifikować do operacji i wyznaczyć jej termin. Podczas konsutacji podam tryb postępowania, wymagane badania, przebieg pobytu szpitalnego i sposób operacji. Mnóstwo ważnych informacji.

Co potrzeba do konsultacji on-line?

1. potwierdzone rozpoznanie przepukliny pachwinowej 

badanie przepukliny

dokonane przez lekarza po dokładnym badaniu obu kanałów pachwinowych; najlepiej gdy to wykona chirurg (samo oglądanie pachwiny NIE wystarczy) 

i/lub poprzez USG obu pachwin w trakcie napinana brzucha (tzw. próba Valsalvy); badanie USG w spoczynku, gdy pacjent leży spokojnie może przepuklin nie wykazać. 

2. dobry stan zdrowia

 bez żadnych poważnych chorób, które powodowałyby podwyższenie ryzyka operacyjnego

Gdy są wątpliwości, co do rozpoznania przepukliny lub stanu zdrowia - wymagany jest osobisty kontakt. Wówczas po dokłanym zbadaniu potwierdzę rozpoznanie i zaproponuję organizację leczenia. 

Bywa, że celem konsultacji jest uzyskanie informacji na temat leczenia przepuklin (pachwinowych, brzusznych, pooperacyjnych). Chętnie pomogę, nawet gdy będzie operował kto inny. 

Jak umówić konsultację? 

Telefon 603751335, sms, mailowy formularz kontaktowy (poniżej)

Konsultacje on-line są praktycznie każdego dnia o godzinie 20.00. 

Aplikacje: Skype, WhatsApp, Messenger, Zoom, Google Duo

Konsultacja trwa zwykle około 40 minut. Po jej zakończeniu pacjent dostaje na maila podsumowanie konsultacji oraz dokładne informacje na temat przygotowania do zabiegu oraz organizacji całego leczenia. 

Koszt konsultacji 200 zł, płatne po konsultacji (przelew, blik, PayPal)

Kontakt

Kontakt

konsultacje stacjonarne

Aktualne terminy konsultacji

SMS o treści BEZSIATKI na tel. 603751335

Podam: terminy, nr telefonów do rejestracji i adresy miejsc konsultacji, podsumowanie informacji o operacji przepukliny bez siatki

Sprawdź, gdzie operuję. Miejsce jest wyjątkowe!

Konsultacje on-line

Masz przepuklinę pachwinową (rozpoznanie potwierdzone przez lekarza i/lub USG) i jesteś jest zdrowy/a -  termin operacji ustalę podczas konsultacji on-lineOmówię metodę i organizację leczenia. Termin rozmowy: SMS lub tel. +48 603751335. Więcej

Aplikacje: WhatsApp, Messenger, Skype, inne