603751335

Kiedy, gdzie konsultacje? Kiedy operacje?

Wszyscy są zniecierpliwieni istniejącą sytuacją i pewnie chcieliby powrotu do normy. Wiele osób chce zabrać się za swoje choroby – w tym leczenie przepuklin. Niekiedy zaczynają się one powiększać i boleć. Udzielam w miarę możliwości video-porad przez internet. Ogólna zasada jest taka, że gdy nie ma objawów jelitowych (kurcze, bóle brzucha, nudności, wymioty, itp) to najpewniej nie ma bezpośredniego zagrożenia.

Niestety nie wiem kiedy będziemy mogli się spotkać, ustalić sposób leczenia i wykonać zabieg. Na razie możliwe są jedynie konsultacje na odległość.

Konsultacje osobiste na razie nie są możliwe.

 

Spotykam się z pacjentami w Bydgoszczy, Warszawie i Poznaniu. Oczywiście tak jest w normalnych czasach, gdy nie ma niebezpieczeństwa zakażenia koronawirusem.

Na razie takie konsultacje nie są możliwe. Dostępne są jednak wideo-konsultacje: codziennie o 20.00 i taniej niż osobiste spotkania – koszt 150 zł.Płatność przelewem na konto lub BLIK.

Dostępne programy konferencyjne: Skype, Whatsapp, Messenger.

Kiedy zaczną się ponownie operacje? Tutaj jest najnowsza informacja z Ministerstwa Zdrowia: powoli zacznie się odmrażanie. Najpewniej realny termin to czerwiec lub lipiec. Trzeba się liczyć z dodatkowymi środkami zabezpieczającymi: testami genetycznymi na wirusa i tomografią komputerową klatki piersiowej (zmiany w płucach typowe dla zakażenia wirusowego występują bardzo szybko)